vraagprijs: Bieden vanaf € 275.000,-- K.K.
*Ieder voorstel boven de genoemde "bieden vanaf" prijs zal door verkopers serieus in overweging worden genomen.
Deze op een zeer rustig stukje van Atolwijk gelegen woning met kunststof gevelbeplating en kozijnen, diepe tuin op het oosten en 3 ruime slaapkamers (4 mogelijk!) kan binnenkort van u zijn! Maak snel een afspraak om deze keurige, ruime gezinswoning te bezichtigen! De woning beschikt over een ruime keuken en woonkamer, complete badkamer en een nog volledig naar wens in te delen zolderverdieping. Op de eerste verdieping vindt u drie ruime slaapkamers met een trap naar de tweede verdieping waar zich een ruime zolder bevindt met voldoende mogelijkheden tot het realiseren van een vierde (slaap)kamer. Daarnaast is de woning voorzien van een grote schuifpui naar de tuin, vloerverwarming op de begane grond en een elektrisch zonnescherm aan de achterzijde van de woning.
De Atolwijk ligt tussen het stadswinkelcentrum De Gordiaan en het winkelcentrum Lelycentre in. Op korte afstand zijn er uitvalswegen en openbaar vervoer voorzieningen. De goede aansluitingen geven dat de binnenstad en andere wijken van Lelystad makkelijk te bereiken zijn.
Indeling begane grond:
entree/hal met toegang tot de berging, toilet met fonteintje, tuingerichte ruime woonkamer met veel lichtinval door haar grote raampartij en schuifpui. De aparte straatgerichte ruime eetkeuken beschikt over een koelkast, vaatwasser, combioven, 4-pits gaskookplaat en een oven.
De diepe achtertuin is gelegen op het oosten en netjes aangelegd en onderhouden.
Indeling eerste verdieping:
zeer ruime overloop met maar liefst drie ruime slaapkamers. De complete badkamer is voorzien van een douche, tweede toilet, twee wastafels (waarvan 1 niet is aangesloten), design radiator en is volledig betegeld. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de CV ruimte met Intergas CV ketel uit 2015, hier bevindt zich tevens de aansluiting voor de wasmachine.
Indeling tweede verdieping:
Grote open zolderverdieping waar eenvoudig een riante 4e slaapkamer te realiseren is.
Bijzonderheden:
In een geliefde woonwijk;
Ruime berging gelegen aan de voorzijde van de woning;
Volledig voorzien van kunststof gevelbeplating en kozijnen;
Intergas CV ketel uit 2015;
3 ruime slaapkamers, eenvoudig een 4e te realiseren;
Motor elektrisch zonnescherm vervangen in 2021;
Begane grond voorzien van vloerverwarming.
Lees de volledige omschrijving