Let op: deze woning wordt u aangeboden met een bieden vanaf prijs.
Op de hoogste verdieping van dit moderne complex bieden wij u een hedendaags DRIE-kamerappartement met een groot dakterras (circa 45 m2) aan! De woning is gebouwd in 2022, voldoet aan alle moderne eisen en doet door de vele raampartijen vriendelijk aan. De living is mede door de plafondhoogte van 2,7 meter imposant en de keuken is een plaatje om te zien. Met een eigen parkeerplaats en een fantastische ligging is het geheel compleet.
Het complex ligt in het Columbuskwartier in Almere Poort. Je wandelt zo naar de dijk en het IJmeer, waar je kan genieten van een prachtig uitzicht. Daarnaast kun je je dagenlang vermaken op het stadsstrand en het Marina Muiderzand, fiets je gewoon even naar het station of stap je in de auto en sta je binnen een mum van tijd in bijvoorbeeld Utrecht of Amsterdam. De Albert-Heijn en Gall & Gall zijn vlakbij gelegen.
Het appartementencomplex is pas een paar jaar oud en dus heel strak en modern afgewerkt. In de centrale entree van het gebouw vind je de intercom, het trappenhuis, de lift en de toegang tot de bergingen.
Indeling appartement op de derde verdieping: de entree met centrale hal en de meterkast (voorzien van stadswarmte-unit en glasvezelaansluiting). Twee ruime slaapkamers met een moderne afwerking en riante afmetingen. Luxe badkamer met dubbele wastafel, designmeubel, spiegel met verlichting en een ruime inloopdouche. De separate toiletruimte verhoogt het comfort. Aparte wasruimte voor uw wasmachine en/of droger. Toegang tot de zeer ruime leefkeuken met een in hoogglans afgewerkte keuken en volop ruimte voor een grote eettafel. De moderne keuken is uitgerust met een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie en een vaatwasser. Het gehele appartement is voorzien van een mooie PVC vloer.
Via een brede trap bereikt u de iets hoger gelegen living. Wat een prachtige ruimte met volop daglicht! Dubbele deuren geven toegang tot het dakterras. Op dit prachtige terras kunt u niet alleen de hele dag van de zon genieten, maar heeft u bovenal een prachtig UITZICHT over Duin en Markermeer!
Bijzonderheden;
– Prachtig hedendaags appartement van circa 110 m2 GBO;
– Hele appartement uitgerust met vloerverwarming;
– Eigen parkeerplaats en berging op de begane grond;
– Luxe keuken en dito badkamer;
– Woning met hoge plafonds (gedeeltelijk 3,7 meter)
– Bijdrage VVE circa € 296,- per maand;
– Geweldig DAKTERRAS met fenomenaal UITZICHT;
– Aanvaarding in overleg;
– Unieke ligging ten opzichte van strand en Randstad.