Let op! Deze woning wordt u aangeboden met een bieden vanaf prijs.
In de gewilde Filmwijk, centraal gelegen ten opzichte van het moderne stadshart, bieden wij u deze leuke BouwRai woning aan. De woning is verdeeld over twee woonlagen en beschikt over 105 m2 GBO aan woonoppervlakte. Aan de voorzijde van de woning ligt een een autovrij plantsoen en de gezellige voortuin biedt volop privacy en middag-/avondzon. Met een heerlijk lichte woonkamer, praktische open keuken en twee royale slaapkamers (3 mogelijk) moet u deze woning echt van binnen komen bekijken. Het dakterras op de eerste verdieping maakt het geheel compleet.
De woning is ideaal gelegen ten opzichte van alle openbare voorzieningen, waaronder het centrum van Almere, scholen, openbaar vervoer, het centraal station van Almere-Stad, recreatiemogelijkheden (Lumiere park) en uitvalswegen.
Indeling begane grond: via het nieuwe hek (2024) bereikt u de afgesloten voortuin en het overdekte entree van de woning. Ruime hal, de glazen bouwstenen geven de hal extra veel lichtinval. Hedendaagse toiletruimte en toegang tot de woonkamer gelegen aan de voorzijde van de woning. De open keuken aan de achterzijde is ruim van opzet en in U opstelling geplaatst. De keuken is voorzien van een vaatwasser (2024), inductie kookplaat, oven, koelvries-combinatie en vlakscherm afzuigkap. Vanuit de keuken is een kleine patio aan de achterzijde toegankelijk. De woonkamer is voorzien van een ronde trapopgang met een hardhouten spiltrap. Tevens heeft men vanuit deze ruimte toegang tot de voortuin. De woonkamer heeft extra grote raampartijen vanaf de grond tot het plafond met elektrische sunscreens. De gehele begane grond verdieping is voorzien van extra brede massief grenen houten vloerdelen.
Indeling eerste verdieping: vanaf de overloop heeft u bereikt u de vaste bergkast, ruime was- en droogkamer, badkamer en twee grote slaapkamers. Tevens is er een toegangsdeur naar het dakterras. De twee slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en zijn aanzienlijk van afmeting. Omdat de omliggende woningen eveneens 2-laags zijn, kunt u voluit genieten van een wijds uitzicht vanaf het dakterras. De leuke badkamer is voorzien van mozaïektegels, een hoekbad, tweede toilet, wastafel, designradiator en een verlaagd plafond met inbouwspots.
Bijzonderheden;
– Wat een leuke ligging in een gewilde woonwijk;
– Nabij Stadshart Almere;
– MV box in 2023 vernieuwd;
– Woning voorzien van diverse sunscreens;
– Aanvaarding in overleg;
– Voorzijde is vrij gelegen;
– Ruime inpandige schuur/berging waar u ook de meterkast vindt voorzien van stadswarmte-unit en glasvezelaansluiting;
– Door de loop van tijd goed onderhouden woning.