Let op: Deze woning wordt u aangeboden met een bieden vanaf prijs!
In de ruim opgezette en zeer gewilde Literatuurwijk staat deze patio woning met een royale living! Daarnaast ligt de woning in een kindvriendelijke en autovrije straat. Op loopafstand bevinden zich diverse openbare voorzieningen, waaronder (internationale) scholen, winkels, gezondheidscentrum, openbaar vervoer en sport- en recreatievoorzieningen. Nabij uitvalswegen naar de A6 en A1 richting Amsterdam, Utrecht en ‘t Gooi. Het bouwjaar van de woning is 2002. De woonwijk kenmerkt zich verder door de ruime opzet, de verzorgde uitstraling en vele groenvoorzieningen.
Indeling begane grond: voortuin/patio met toegang tot de voordeur, entree, meterkast, ruime inpandige berging en toegang tot het leefgedeelte met veel raampartijen, lichtinval en een fraai uitzicht over de patio voortuin gelegen op het Zuidwesten. Middels de riante woonkamer met schuifpui en veel raampartijen bereikt u de patio. De open keuken is voorzien van een hoekopstelling met een koelkast, afzuigkap, vaatwasser en inductie kookplaat. De achtergelegen tweede hal is voorzien van een toilet en een tweede berging waarin de wasmachine-/drogeraansluitingen gesitueerd zijn. De eerste verdieping bereikt u middels de open trapopgang met vide. De begane grond is voorzien van een laminaat vloer.
Indeling eerste verdieping: overloop met toegang tot de twee ruime slaapkamers, de nette doch eenvoudige badkamer met een douchehoek, een toilet en wastafel. Deze verdieping is deels voorzien van een laminaatvloer.
Bijzonderheden:
– Op steenworpafstand van internationale school;
– Mandelig binnenterrein, verplichte V.v.E., jaarlijkse servicekosten: ca. € 350,-
– Patio gelegen op het Zuidwesten!
– Meterkast voorzien van glasvezel aansluiting;
– Gelegen in de zeer gewilde Literatuurwijk;
– Oplevering in overleg, kan snel;